PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=164752}
4,0 4 723
oceny
4,0 10 1 4723
Far Cry
powrót do forum filmu Far Cry

Niech dobija konsolowców, nie nas.... Co wy na to??

Mr__Pink

To bez różnicy, pozatym że gry na pc są zazwyczaj gorsze i głupsze więc prosciej mu się do nich dostosować...

regash

Powiedział konsolowiec, ktory do gry używa max 10 przyciskow, a sterowanie i celowanie jest na maxa uproszczone, bo pady są tak precyzyjne...

regash

Gry na PC nie są głupsze niż na konsole a pozatym najpierw wychodzom na Playaka 2 a potem na PC-ta a to dlatego że na PECKA wychodzą po poprawie Błędów

użytkownik usunięty
Mr__Pink

lepiej aby nas dobijał bo na konsole są o wiele lepsze gry i dobrze że np nie dorwał sie do silent hilla albo mgs bo bym mu krzywde zrobił...

EMTI JEst już film Silent Hill dla twojej informacji

PUNISHER_4

ja tam pykalem troche na ps2 ale jakos nie moge sie przekonac do sterowania i grafiki, dla mnie zawsze komp to bedzie komp - klawiatura i mysz to jest to. co z tego ze mozna i te sprzety podlaczyc do konsoli - to jest zupelnie co innego. pc ma przygodowki/rtsy/rpg - ciezkoby w to grac na konsoli, tamta nadaje sie glownie do napie***lania w jakies wyscigi czy tpp/bo fpsy rowniez rzadza na kompie. a jest !PAINKILLER! na konsole?? ;D

Krolik_Pudding

Chyba na xboxa mial wyjść.. ale czy wyszedł - nie wiem :P

No ale za to jest Killzone (a druga czesc zapowiada sie genialnie) :D

Krolik_Pudding

Owszem jest Painkiller na X-Boxa ;] Pozatym trzeba się już przyzwyczaić że komputery są maszynką do pracy bo jako maszynka do gier umarły pod koniec roku zeszłego gdy wyszedł X360. Konsole przewyższają pecety ale i mają swoje wady. Komputera nie weźmiesz do plecaka i nie wyjedziesz z nim na wakacje ( ta ta wiem są laptopy ale po co mi wydawać 3 tysiące na laptopa skoro za 500zł mam już PS2 z olbrzymią ilością tytułów po 50PLN ), z konsolą nie musisz siedzieć 50 cm od ekranu ( ta ta wiem jest osprzętowanie opierające sie o BlueTooth ale tak czy siak monitor z większej odległości pokazuje tyle co mój telefon komórkowy jak jest wyłączony) Konsole mają niby to gorszą grafike...a od kiedy to grafika jest najważniejsza w grze ? Grałeś kiedyś w gry tekstowe ? tam wogóle nie ma grafiki a wciągają bardziej niż niejedna pozycja na wypasiony sprzęt. Pecet do pracy konsole do grania ;] zawsze tak było i zawsze będzie ;]

Oggie

ja mam peceta do pracy i do grania:P

i robię na nim obie rzeczy;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones