PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=164752}
4,0 4 723
oceny
4,0 10 1 4723
Far Cry
powrót do forum filmu Far Cry

http://www.imdb.com/gallery/ss/0400426/Ss/0400426/iid_1365631.jpg?path=gallery&p ath_key=0400426

Nike

Narazie zdjęcia niczego niepokazują.... Ja chciałbym zobaczyć jak w tym filmie wyglądają Krigeny! Ale jak będzie ich więcej to prześlij je jeszcze :)

DAMIANO_7

OK. Jak znajdę coś nowego , to dam znać ;-)

ocenił(a) film na 1
Nike

Til zagra Jacka?? ok nic nie mowie ale jak on jest ubrany?? a gdzie hawajska koszula????????

biedul

przełknąłem te zdjęcia, ale z trudem
mam nadzieje że będą diametralne zmiany,

Nike

Dużo fotek z filmu i planu:
http://media.movies.ign.com/media/661/661417/imgs_1.html

Nie powiem, żeby wyglądało, to dobrze...

Nike

Dzięki Nike dotrzymałes obietnicy o dalszych informacjach z planu :) Kurde Till rzeczywiscie na początku ma tą znaną wszystkim hawajska koszule, choc potem już w niej po wyspie niebiega a tak przecież było.... No i ta babka , która jest po stronie tych złych , przecież takowej w grze wogule niebyło , tylko dobra pani agent , więc dziwie sie czemu Boll wpierdzielił ja na siłe do tego filmu... No i niewidziałem , zadnego zdjęcia potworków, a było ich tam przecież kilka rodzajów... Ale by były jaja jakby Uwe zrezygnował z nich.... Co by przynajmniej dla mnie było na niekorzyść filmu.... A Nike orientujesz sie moze kiedy będzie dostępny jakiś trailer do tego filmu??
Z góry ci dziękuje za tą i pozostałe info o filmie. Pozdro*

DAMIANO_7

Cóż, Post-produkcja nie jest jeszcze ukończona, więc jakiejś zajawki bym się nie spodziewał w najbliższym czasie. Będzie trzeba jeszcze poczekać, niestety.

Pozdrawiam.

Nike

No, i w końcu pojawił się Trailer: http://pl.youtube.com/watch?v=1ZpXboLdvNU

Jak na film z budżetem przeciętnego tele-dysku wygląda przyzwoicie, ale gdzie podziały się te malownicze krajobrazy z gry? Zobaczymy jaki będzie efekt końcowy.

Nike

no jak na razie to wyglada na najlepszy film jaki ten czlowiek stworzyl

ocenił(a) film na 1
dariusz_milka

Zgadzam się. Wygląda bardzo dobrze - na zdjęciach. Zobaczymy, jak to wyjdzie w praniu. Zawsze pozostaje nadzieja i wiara w aktorów, zwłaszcza że wielu z nich miało już doświadczenia z grami - Emmanuele Vaugier grała w przerywnikach filmowych NFS Carbon, Udo Kier wcielił się w postać Jurija z Red Alerta 2...

A ci, którzy narzekają, że Jack nie ma hawajskiej koszuli... No cóż, ujmę to tak. W grze miał taką koszulę, bo to nie przeszkadzało. To była gra FPS, z widokiem z oczu bohatera. Nie było widać, w co jesteśmy ubrani i w trakcie pierwszej wymiany ognia szło to w zapomnienie. I bardzo dobrze.
Bo gdybym włączył widok z trzeciej osoby, to by mnie szlag trafił. Biegać po dżungli pełnej strzelających bez wahania przeciwników w czerwonej - jasnoczerwonej! koszuli jest jak suszenie włosów podczas kąpieli w wannie.
Na takie okoliczności zakłada się cokolwiek, poza jaskrawymi kolorami, aby wtopić się w otoczenie i mieć szansę sie przekraść! Wojskowe wdzianko to ukłon w stronę realizmu i mam nadzieję, że takich smaczków będzie więcej.

Vesslan

Mam nadzieje , ze Uwe pokaze w filmie Krigeny , ale mi jak narazie sie to średnio widzi , cóz poczekamy zobaczymy,,,.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones