PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=164752}
4,0 4 719
ocen
4,0 10 1 4719
Far Cry
powrót do forum filmu Far Cry

Nie powiem że porywający, ale taki tragiczny nie był. Trochę naciągany, ale szybka akcja i tak na luzie sie go oglądalo.

jagodasoft

calkowicie sie zgadzam, wiekszosc juz sie nastawiła ze jak Uwe jest rezyserem to film jest gniotem. Zaloze sie, ze gdyby ten sam film byl innego rezysera, oceny by byly znacznie wyzsze

ocenił(a) film na 1
Pijany_Mistrz

nie przesadzamy film były cholernie zły...ja np przed obejrzeniem Far Cry-a nie znałem bollka a mimo to film ode mnie dostał 1...oczekiwałem czegoś wiecej po tym tytule...ogólnie rzecz biorąc przyjemniej oglądało mi się "mode na sukces" czy "plebanie" potym można wywnioskowac ile dla mnie znaczy Far Cry

ocenił(a) film na 4
dziwny_przypadek

Ja jednak od seriali jakie wymieniłeś wolę jednorazową rundkę z FC. Bądź co bądź z chipsami i piwkiem film nabiera rumieńców :-P

conrad_owl

Twoje posty są nudne. W co 3 poście piszesz o nudzie, a to twoje posty są nudne. Potrafisz tylko krytykować i atakować, co pokazałeś już na filmwebie wielkrotnie.

ocenił(a) film na 4
Mowiacy_do_reki

Sp...dalaja trollu i swoje wspominki z dzieciństwa zachowaj dla znajomych.

conrad_owl

No i miałem rację, nie dość, że 50 powiadomień, to w kazdym ten sam post. Ja przynajmniej nie plagiatowałem, ale skoro ty to robisz, to po co ja mam tracić swój czas. Wystarczy, że i tak już straciłem wystarczająco dużo na ciebie, stalkera.
Ale króciutki post. Żałosny i słaby troll. Dzięki, że cytujesz prawdę, smartfonie. Jesteś słabym i i niedoje... trollem. Sam naprodukowałeś 50 powiadomień, szkoda, że króciutkich, bo na więcej cię nie stać. Reszta prawdy o tobie jest w poście wyżej. Chyba też zacznę kopiować swoje posty, bo tymi krótkimi pościkami chcesz zakrzyczeć prawdę.
Tak, mówienie prawdy. Poza tym twój cytat jest fałszywy. Słabiutki jestes. Twoje 50 powiadomień, to tak naprawdę 1. Ułatwiasz mi sprawę, wystarczy, że kopiuję.
Frustrat, mam polew, że salejesz. Wow, jednak jakiś inny post. ale strasznie krótki. Tylko po to, żeby było 50 powiadomień. Nieważna treść, musi być 50 powiadomień. Ja nie kopiowałem postów, ale widać, że słabo ci wychodzi odgryzanie się.
Spi... trollu i to ma być post? Sam się ośmieszasz.

ocenił(a) film na 4
Mowiacy_do_reki

Sp...dalaj trollu!

conrad_owl

Wymyśl coś nowego. Sto kopii twojego postu. Sam zacząłeś i nie potrafisz przestać. Troll. Twoje słownictwo jest świadectwem.
"Słuchasz się pana". Haha.
Zgłosiłeś już swoje posty do administracji? Już nie chcesz umówić się na randkę?

ocenił(a) film na 4
Mowiacy_do_reki

Spier...j trollu!

conrad_owl

Ale mam z ciebie polew, hahahaha. Po trzech dniach, haha. Już nawet się nie bronisz. "Słuchasz się pana". Coraz bardziej się denerwujesz. Sam nie wiesz, czy odpisywać, czy nie.

ocenił(a) film na 4
Mowiacy_do_reki

Spier...j trollu

conrad_owl

Ja nie mogę, znowu po 3 dniach. Robisz się coraz bardziej żałosny. A mówiłeś, jaki to inteligentny nie jesteś, jaki kulturalny.

jagodasoft

Ten film był do dupy !! Po prostu takiego czegoś nie da się oglądać, film wyglądał jakby ktoś pierwszy raz miał w ręku kamerę. Po drugie gra aktorska była beznadziejna, momentami to się zastanawiałem czy się śmiać, czy płakać. To był drugi film Uwe Bolla który obejrzałem i jest to ostatni film. Facet jest po prostu typowym beztalenciem, wszystko w tym temacie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones