PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=164752}
4,0 4 721
ocen
4,0 10 1 4721
Far Cry
powrót do forum filmu Far Cry

Pewnie nie zobaczyłbym tego filmu nigdy,gdybym nie przeszedł(GRY) tego bezkonkurencyjnego FPS w owym czasie(moim zdaniem nawet w tym).
Gra ma fabułę,napięcie i ten wciągający klimat!!!.
W filmie nie ma z tych rzeczy NIC!!!Przykład?
Jack zostaje pojmany przez najemników gdzie za chwilę w najlepszym przypadku mają z niego zrobić"genetycznego stworka".Co on na to?
Śmieje się,dowcipkuje jakby bawili się na całego!.
Gdy wszyscy wiedzą że należy strzelać do "zmutowanych żołnierzyków" w oczy i usta,gromadka debilnych uzbrojonych najemników atakowana strzela wszędzie tylko nie w te miejsca ;).
Bo niby skąd akurat oni mają wiedzieć?Pewnie im nie powiedzieli? ;D.Lasy tropikalne też były niezłe,choć mało tropikalne ;)
Co funduszy brakło?Aktorstwo powiedzmy średnie,ale oni i tak by więcej nie wskórali.Szkoda,liczyłem na troszkę więcej...

Demolo

Dzięki, przekonałeś mnie jednak, żeby nie zabierać się do tego filmu bo to jednak to strata czasu :] Ogólem to na FW ocena jest zawyżona, bo jak patrze na IMDb to na 1960 oddanych głosów ocena jest równa 3,1 xD Wiedziałem, ale to wiedziałem, że ten film skazany jest na crap. Powód - Uwe Boll :D Gratulację spieprzenia adaptacji znakomitej gry :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones