PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=497035}
6,8 7 745
ocen
6,8 10 1 7745
Miłość z przedszkola 2
powrót do forum filmu Miłość z przedszkola 2

Uśmiałam się

ocenił(a) film na 7

Czyli cel osiągnięty!! ;)
Polecam.

ocenił(a) film na 7
peza_92

smieszny i wzruszajacy. ciut lepszy od czesci pierwszej ;] pierwszy raz polecam cos niemieckiego, heh

ocenił(a) film na 7
em_kej

Co nie , aż chciało by się mieć taką miłość z przedszkola ile można byłoby wspominać śmiesznych sytuacji. Fajny film ratuję renomę niemieckiego kina.

ocenił(a) film na 10
em_kej

"em_kej smieszny i wzruszajacy. ciut lepszy od czesci pierwszej ;] pierwszy raz polecam cos niemieckiego, heh"
zgadzam się w 100%. Oglądałam jeden po drugim, uśmiałam się niesamowicie, a dwójka nawet bardziej mi się podobała. Polecam!!

ocenił(a) film na 8
rekawica2000

Pierwsza część mi się podobała, dlatego z ciekawości obejrzałam drugą i jest o wiele lepsza. Po prostu jedna z najlepszych komedii romantycznych, jakie widziałam. Till jest przepiękny, ale jego gra jest niesamowita. Nie gra nadętego amanta, tylko prawdziwego faceta, robi naprawdę wzruszające miny, widać chemię między nim a Norą, a o to przecież chodzi w filmach tego typu...sposób, w jaki na nią patrzy...A do tego niektóre sceny po prostu przezabawne. Polecam!

ocenił(a) film na 7
peza_92

tez sie smialam. Pierwsza czesc mi sie zupelnie nie podobala

ocenił(a) film na 8
peza_92

właśnie leciał na TVP1, niektóre sceny faktycznie bardzo śmieszne :D

ocenił(a) film na 7
peza_92

ja też się uśmiałam i to nie raz! polecam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones