PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=429403}

Miłość z przedszkola

Keinohrhasen
6,8 11 646
ocen
6,8 10 1 11646
Miłość z przedszkola
powrót do forum filmu Miłość z przedszkola

22 lata różnicy

ocenił(a) film na 4

Schlebił sobie pan reżyser jak nie wiem co - różnica wieku między nim a aktorką odtwarzającą Annę wynosi 22 lata, więc bardziej jest prawdopodobne, że mógł być jej ojcem, a nie kolegą z dzieciństwa.

ocenił(a) film na 7
Stina

Tez na to zwrocilam uwage. Wlasciwie niewazna jest sama roznica wieku, tylko to, ze bardzo ja widac... Jest to dziwne, szczegolnie, ze mogl przeciez

ocenił(a) film na 8
przeglos

moim zdaniem tej róznicy nie widac, wrecz sie zdziwilam czytajac post ze to 22 lata. Mistrzowska gra aktorska sprawia widocznie, ze takie roznice sie po prostu zacierają

ocenił(a) film na 8
sonnchen

dokładnie, aaa w tych czsach to ciezko stwierdzic z pewnoscia kto ile lat ma. w filmie mi to nie pzreszkadzalo, a gra aktorska zajebista :D co nie zmienia faktu ze "schlebił sobie pan reżyser" :D
pzdr

Stina

w filmie było między nimi chyba tam z 10 lat różnicy czy coś takiego, poza tym moim zdaniem ładnie razem wyglądają ;)

Stina

1981-1963=22 ??

Wilfinho

Chyba na odwrót : 1963-1981 = 22 lata ;)

Stina

Nie to bym się czepiała matematyki, ale jeśli on jest rocznik 63, a ona 81, to jak ona się urodziła, to on miał 18 lat.
I nie wiem jak liczyła to lizzy, bo odejmując od siebie 1963-1981, też wychodzi 18, tyle, że na minusie. To nie jest wyższa matematyka, a jak trzeba użyjcie kalkulatora... Oo

Hoax

Oj sorki pomyliłam się :P

Lizzy_27

buahahahahaha :) blondynka :) cóż

ocenił(a) film na 9
pan_cogito14

Blondynka na avatarze tak, ale w realu nie :P

Stina

Ekhem, SPOILER (dla delikatnych).

Schlebił sobie jeszcze obsadzając się w roli przystojniaka, któremu żadna się nie oprze (i nawet główna bohaterka sama pierwsza do niego podbija). Ale to pewnie przez oszczędność. :)
Żartuję, moim zdaniem mimo wszystko pasowali do swoich ról.

Stina

Ciekawe, co oznacza słowo schlebiać. Co tam piszą w słowniku języka polskiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones