PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=299151}
4,3 4 300
ocen
4,3 10 1 4300
Seed: Skazany na śmierć
powrót do forum filmu Seed: Skazany na śmierć

Krótka opinia.

ocenił(a) film na 7

Powiem szczerze, że mnie zatkało jak to obejrzałem. Oglądałem wiele filmów i w tym horrorów
(także drastycznych) ale z takim sadyzmem jeszcze się po prostu nie spotkałem! Nie wiem co za
psychopata to kręcił ale brawa dla niego, dziwię się z niskiej oceny. Co prawda przeciętnego widza
może obrzydzić i zniechęcić ale np. Ja przełknę wszystko w filmach i muszę powiedzieć, że film sam
w sobie jest dobry, wspaniale oddaje to co ma przekazać :D (nie to że bym był jakimś sadystą).

Fabuła jest, wszystko ładnie tylko trzeba mieć banie do takiego czegoś bo to co się dzieje w tym
filmie to wykracza daleko poza normy przeciętnych horrorów. Gorąco polecam (wyłącznie dla widzów
o mocnych nerwach).

ocenił(a) film na 2
Madej115

A ja uważam, że film był słaby.
Wyróżniały go tylko 2 sceny ze zwierzętami i z młotkiem.
Reszta była komedią.

O ile scena z młotkiem była wyreżyserowana, to sceny ze zwierzętami wyglądały na prawdziwe. Nie potrafię zrozumiec jak można je tak traktowac.
Od razu zrobiłabym to samo tym bestiom.

ocenił(a) film na 7
_Mika_a

Czy ja wiem, ogólnie można powiedzieć. że jest słaby ale patrząc z drugiej strony zostało przedstawione wszystko to co miało być :), dobra końcowa scena, w miarę dobra fabuła i dobre drastyczne momenty.

ocenił(a) film na 9
_Mika_a

A scena z dzieckiem zostawionym w celi,umierające z głodu,nie wyróżniała się?

krigs

Takie sceny są lajtowe. Widziałam o wiele gorsze ;3

_Mika_a

Obejrzałam do 1:08 min. i omal się nie popłakałam, gdy zobaczyłam tego lwa żywcem obdartego ze skóry!!! Kur...!!! Skur...syny, śmierdzące, brudne, afrykańskie pomioty!!! Dla pieniędzy zrobiliby wszystko!!! I choć to wstawka- właściwie nie wiem, po co, to już mi przeszła wszelka chęc na obejrzenie całości.
To jest nienormalne, filmować takie sceny, choć reżyser skądś zdobył te stare filmy. By zaspokoić swoje sadystyczne skłonności?! Okropne, przerażające, okrutne, prawdziwie ludzkie, bo tylko ta bestia na dwóch nogach zabija dla przyjemności czy zysku!
Nie oceniam, bo brakuje- za tę właśnie wstawkę- minusów na skali!!!
I choć wiem, że człowiek człowiekowi podobnie robił, robi i będzie robił, to torturowanie zwierząt uważam za najgorszy rodzaj upodlenia i sadyzmu! Brakuje mi słów na określenie tych bydlaków!!!

ocenił(a) film na 7
JOLINAE

Jak dobrze że przewinęłam początek, bo tak czułam po pierwszych scenach że będą straszne momenty ze zwierzętami.

ocenił(a) film na 7
JOLINAE

Zawsze mnie zastanawiało jak można wyżej stawiać torturowanie zwierząt nad ludźmi (w szczególności nad tym biednym noworodkiem zostawionym na śmierć głodową).

ocenił(a) film na 10
_Mika_a

@_Mika_a ale z ciebie Seed ^^

ocenił(a) film na 2
Madiel

W sumie co ma napisac osoba która dała 10 pkt ?

ocenił(a) film na 3
Madej115

Ja ogladalam duzo horrorow i thrillerow i ten nie jest wcale strasznie sadystyczny... Niestety slaby moim zdaniem. Jedynie scena z mlotkiem oraz zwierzetami byly dobre. Reszta dluzyzny i nuuda. Szkoda bo poczatek wydawal sie ciekawy

Madej115

najście 2007, frontieres, martyrs skazani na strach, antychryst. A ten seed to gówno

Madej115

Wstrętny film, ohydny, a do tego fatalne zakończenie. Nie polecam nikomu.

ocenił(a) film na 5
czuczuu

a co wolała byś zakończenie rodem ze szklanych pułapek? Według mnie zakończenie jest dużym plusem tego filmy!

ocenił(a) film na 1
Madej115

A co, Twoim zdaniem, ten film ma przekazać?

ocenił(a) film na 7
Krzypur

Ma na celu nakłonić oglądającego do zastanowienia się na temat granic sadyzmu oraz do tego jak w skrajnych przypadkach potrafią zachowywać i znęcać się ludzie nad zwierzętami czy też nawet ludźmi. Jak dla mnie ciekawa koncepcja.

ocenił(a) film na 1
Madej115

Nakłanianie do zastanowienia - to nie jest rola tej przaśnej X muzy.

użytkownik usunięty
Madej115

O to, to jest gówno a nie sadyzm oczywiście bez urazy ale w takim razie jeszcze mało w filmach widziałeś :D

ocenił(a) film na 7

Wiesz nie chodzi mi o to co faktycznie zostało pokazane, ale w jaki, perfidny sposób. Przy tej scenie z młotkiem aż ciśnie się taka myśl przez głowę typu: "Ja pier.... co tu się odpie...". Oczywiście, że niektóre sceny są naciągane, gościu sobie ucieka, rozwala 2 policjantów, aczkolwiek film mnie w pewnych aspektach pozytywnie zaskoczył i nie ma co krytykować tego pod takim kątem, że ten film nic nie wnosi, że jest obrzydliwy itp. Po obejrzeniu tego czegoś zacząłem się zastanawiać do jakich granic ludzie potrafią się posuwać by osiągnąć swoje cele. I wiem, że to tylko film, jednakże pokazuje okrutne ale nie zmyślone przypadki sadyzmu.

użytkownik usunięty
Madej115

No bez wątpienia to co jest w tym filmie nie należy do normalnych zwłaszcza właśnie ta scena z młotkiem ale chodziło mi o to że tak naprawdę to co tu pokazują to nic w porównaniu do kilku innych filmów które pokazują przemoc, znęcanie się fizyczne jak i psychiczne i różne tortury, katowanie jak się widziało takie filmy(nie że bym był jakimś koneserem czy fanem takich filmów czy ale kilka niezłych kiedyś widziałem) to wtedy taki Seed nie robi większego wrażenia, ale z drugiej strony nie każdy takie filmy ogląda więc kogoś kto rzadko się z czymś takim w filmach spotyka może to poruszyć i dać do myślenia ale wierz mi są bardziej okrutne i realistyczne produkcje które naprawdę się ciężko ogląda i pokazują jacy ludzie są hmm? popi*rdoleni :D

co to za scena z młotkiem i tymi zwierzętami? Osobiscie nie obejrzę bo nie lubię oglądać znęcania się nad zwierzętami, np cannibal holocaust za opis gdzie zjadają żywego żółwia, stwierdziłem że nie obejrzę choć wcześniej miałem ochotę. Tutaj tez wiem, że raczej nie sięgnę po ten film ale jestem ciekaw co się tam dzieje.

użytkownik usunięty
llubellak

Scenę z młoteczkiem polecam ci po prostu obejrzeć tutaj "youtube.com/watch?v=XGOOTuKc52k" a scen ze zwierzętami nawet nie pamiętam bo film oglądałem już ładnych kilka lat temu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones