Krzysztof Grębski

8,7
567 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krzysztof Grębski
Gaspar_van_Clocken

Fajny gościu z niego. Wiem bo byłem w tym roku na egzaminie do szkoły teatralnej na wydział lalkarski we Wrocławiu. Wykłada tam przedmiot "gra w masce". Pozdrawiam

Kermit_zaba

tez byłam w tym roku na egzaminach do tej szkoly ;];] koles taki czillowy sie nawet wydaje ;];]

okej

I gówno nas to obchodzi?

Gaspar_van_Clocken

no i do tego jeszcze jest kolesiem z gry Postal II ^^

Gen_Cietrzezwiew

To jest mąż mojej nauczycielki od angielskiego!!!

wariacja

O jaaaaaa cieeee, ależ jesteście zajebiści! ;D



Gaspar_van_Clocken

Tuż przed premierą kinówki WM wszedł na Filwebie taki filmik, gdzie każdy aktor mówił co nieco o swojej postaci i głosem swojego bohatera zapraszał na film. Się niektórzy "letko" zdziwili, jak pan Grębski kolejno trzeba głosami przemówił :P Jakby w Warszawie mieszkał, to by gwiazdą dubbingu był na równi z Paszkowskim czy Boberkiem.

Daguchna

No nie powiem, mnie na tym nagraniu zadziwił:) dosłownie szczena mi opadła. Ja uważam że wszyscy ci podkładający głos w ,,WM" mogli by zrobić większą karierę w dubbingu. No mają talenty, nie ma co tu kryć. Nawet Boberkowi mogli by zagrażać;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Gaspar_van_Clocken

Postal Dude rządzi!

vince25xx

A co z Far Cry? Przecież to też super gra. Gdy przechodziłam kolejne misje nie mogłam oprzeć się temu głosu.
Na początku nie wiedzialam kto to ,ale z POstal'em mi się kojarzyl ,a potem to zauważyłam i jest super ;)
Dla pana 10/10

Gaspar_van_Clocken

Teksty Marcela wymiatały!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones