Michael Paré

Michael Kevin Pare

5,9
1 700 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Paré

Miał kilka naprawdę fajnych ról - "Eddie" 1 i 2, "Ulice w ogniu", mój ukochany "Księżyc 44", "Świat Oszalał", "śmierć w słońcu". A potem - takie jest moje wrażenie - zapadł na amnezję, obudził się na autostradzie, gdzie znalazł go pozbawiony skrupułów agent filmowy, który zaczął załatwiać mu role w 4-ligowych gniotach

Gorgona

Ale w sumie wielu tak ma - Madsen, Roberts, za życia Hopper etc - jak to się mówi "zarabiają na życie":)

Gorgona

Michael to świetny aktor lubię i cenie jego produkcję a najbardziej te z lat 80-tych. Kiedy to nakręcił swoje najlepiej cenione filmy, w których zapadł mi w pamięci do dziś. Warto tylko wspomnieć takie tytuły jak np. '' Ulice w ogniu '' czy '' Eksperyment Filadelfia '' gdzie zagrał jak dla mnie naprawdę rewelacyjnie. Szkoda tylko że w latach 90-tych nie utrzymał takiego samego poziomu bo jego kariera aktorska zapowiadała się naprawdę obiecująco. I zawsze kiedy widzę go na ekranie to przypominają mi się '' Ulice w ogniu '':)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones