Natalia Avelon

Natalia Siwek

5,8
126 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalia Avelon
dziewiona

Zgadza się. Nazywała się Natalia Siwek i wyjechała z Polski w wieku kilku lat...

użytkownik usunięty
P_Halliwell

Ta, też się zdziwiłam xD
Po Summer wine byłam ciekawa kto to, ale jej zachowanie w teledysku jest niesamowicie irytujące.

to wyjasnie jej cudowna urode. Jest PIĘKNA.

Peterson_B

Nie przesadzajcie. Pewnie w Polsce dopiero ja zauważą jak osiągnie coś naprawdę dużego - tak jak Kubica, lub gdy za granicą skończy się szybciej niż zaczęła i nagle wróci do ojczyzny aby sprawić rodakom łaskę i wystąpić w jakiejś szmirze o tańcu jak Iza Miko.
Poza tym ma w dorobku głównie niemieckie filmy i jakoś nie widać aby się nosiła ze swoim polskim pochodzeniem więc pewnie ma Polskę głęboko w d***e.

gocek87

a czemu miałaby się "nosić ze swoim polskim pochodzeniem" ?

użytkownik usunięty
Gotowka

Ona od 8 roku życia wychowywała się w Niemczech więc pewnie czuję się bardziej Niemką niż Polką. Ale nieważne w jakim wieku wyjeżdżamy i osiedlamy się za granicą - jeśli wciąz będziemy tęskinić za życiem, które zostawiliśmy za sobą w dawnym kraju, trudno nam będzie ułożyć sobie nowe, szczęsliwe życie. Więc nawet jeśli wyjeżdżamy jako dorośli, lepiej dla nas uznać , że prawda np. jestem Polką i tam są po części moje myśli, to np. w Niemczech jest moja nowa ojczyzna i mój dom. Zresztą nie dziwię się, że ona woli grać w Niemczech - tamtejsza kinematografia jest z reguły ( poza pewnymi wyjątkami ) znacznie lepsza do polskiej. Większe nakłady finansowe, inne warunki itp. Zresztą Natalia najwięcej wspomnień ma z Niemczech. Zresztą nie oszukujmy się mimo wszystko tam może robić lepszą karierę. A imienia na niemiecką wymowę nie zmieniła, a pseudonim artystyczny to norma przecież.

użytkownik usunięty

A z Natalii kobieta jest niesamowicie piękna, zawsze i wszędzie, a w Summer Wine kusiła , czyli robiła to co do niej należy , i robiła to genialnie , co jest nie trudne bo ona zawsze jest diabelnie seksowna

pseudo aktoreczka zwykły noł nejm, ma dużo ponad 3dychy i nic nie osiągneła i nie zanosi się by coś się zmieniło w temecie

king8543

ty za to osiągnąłeś, a do tego po tych osiągnięciach zaszczycasz nas swoją obecnością, chylę czoła przed tobą o maestro...

dziewiona

I z tego co mi wiadomo lubi sie rozbierać...
http://aleseriale.pl/gid,10552,img,326254,page,11,fototemat.html
Więc szwabom dupą na ekranie lata, wielka mi też aktorka

dzasta905

No dokładnie myśli że nagością zawojuje świat, a prawda jest taka że się kiedyś znudzi i pójdzie w odstawkę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones