PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95510}

Largo

Largo Winch
7,3 1 927
ocen
7,3 10 1 1927
Largo
powrót do forum serialu Largo

7/10

ocenił(a) serial na 7

Pamietam ten serial:) był bardzo fajny i było dużo akcji Polecam wrócić do
niego:)

przecin1_2

Ja szukałam bardzo długo tego serialu na fw,nie pamiętałam tytułu.Pamiętam jak ten serial leciał kiedyś na Polsacie.Bardzo mi się podobał;)

Valenciaa

Serial fajny ,szkoda ,że z Polsat woli puszczać zamiast Largo jakieś "Szpilki na Giewoncie " czy jakieś takie tandety !Chciałbym "Largo " na Polsacie zobaczyć, ale uważam ,że Polsat tego serialu nie puści bo "Szpilki na Giewoncie " i takie seriale (telenowele ) są bardziej w Polsacie oglądane.

użytkownik usunięty
kobra116

Jestem ciekaw, czemu ocena tak spada, jakieś trzy lata temu oscylowała w granicach 8,0. A teraz 7,4? Mam nadzieję, że nie dojdzie do takiej sytuacji, że zleci poniżej 7,0, bo to już by było dziwne. To jeden z niewielu seriali zagranicznych, do których chce się wracać. Jest inny niż te wszystkie kryminalne zagadki, Doktor House, Pamiętniki Wampirów, Dextery. Tymczasem ograny do bólu House ma 8,2, Dexter 8,4. Nie wiem, dlaczego tak jest, widocznie jestem za głupi, by to zrozumieć.

kobra116

Chętnie wróciłoby się do tych czasów, gdzie na Polsacie górowały seriale typu: MacGyver, Largo, Nowe wcielenie, czy chociaż Jezioro Marzeń, czy Szkoła przetrwania. Jejku, to były czasy. A teraz nic oprócz Trudne sprawy, Pierwsza miłość i innego badziewia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones