PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95510}

Largo

Largo Winch
7,3 1 929
ocen
7,3 10 1 1929
Largo
powrót do forum serialu Largo

Skarga!!

użytkownik usunięty

Serial jest super, tylko jedna skarga, dlaczego nie puscili go do konca w POlsacie???

no własnie - przeze mnie... zawsze, jak juz sie zaczynam czyms interesowac, to polsat mi to wyłącza ;]

użytkownik usunięty
vianne_

skurwysyny nie inaczej a co do serialu to jest super ale przeczytajcie sobie komiks to jest dopiero cudo

ocenił(a) serial na 10

Akurat puścili w Polsacie obie serie. Pierwsza składała się z 26 odcinków, natomiast druga tylko z 13 – o ile pamiętam puścili drugą serię w ubiegłym roku. Również polecam komiks, niestety po polsku wydano tylko 4 części z 13 aktualnie dostępnych (tylko po francusku)

Joylinda_Hawks

A ta która teraz idzie na TV4 to 1-wsza seria czy druga?? Bo ja to oglądam dopiero od jakichś 5 odcinków to się jeszcze nie orientuje a głupio by było jakby to już był koniec (roll)

ocenił(a) serial na 10
Your_Worship

Akurat w TV4 puszczaja pierwszą serię ( teraz są chyba dwa ostatnie odcinki), ale czy wyemitują drugą serię tego nie wiem (raczej powinni, bo TV4 to "odprysk" Polsatu - więc można być pozytywnej myśli - ale jakoś ta druga seria niezbyt mi się podobała i chyba była zbyt mała oglądalność bo skończyło się na 13 odcinkach które i tak Polsat u nas pokazywał nie po kolei) - można liczyć że z poślizgiem puszcza ta druga serie w TV4

użytkownik usunięty
Joylinda_Hawks

Małe sprostowanie - puścili obie serie, ale drugą nie do końca. Czytałem w Polskim Centrum Serialowym, że dotychczas nakręcono 51 odcinków: 1 seria liczy ich 26, a 2 - 25. Właśnie wczoraj leciał przedostatni odcinek 1 serii, ciekawe czy na TV 4 wyemitują od razu 2, czy też każą nam czekać.

użytkownik usunięty

Hej udzielasz się na forum PCS? Bo aj tak xD. A 2-ga seria bedzie od razu bo sprawdzałam wlasniew programie ;)

ocenił(a) serial na 10

Nie wiem skąd takie informacje na Polskim Centrum Serialowym, ale jak mi wiadomo to drugiego sezonu jest tylko trzynaście odcinków – można to sprawdzić na stronie http://www.tvtome.com/ - są tam streszczenia niektórych odcinków i także na francuskich stronach internetowych dotyczących Largo Wincha można znaleźć te same informacje. Wiec drugiego sezonu jest 13 odcinków i Polsat swojego czasu wyemitował wszystkie – chociaż kolejność ich była przypadkowa. Na razie chyba w planach nie mają nakręcenia dalszych odcinków.

użytkownik usunięty
Joylinda_Hawks

Faktycznie, byłem na innych stronach i też piszą, że 13. Szkoda by było, jeśli by nie nakręcili więcej. Pamiętam, że widziałem 13 odcinek 2 serii i niezbyt ciekawie się skończył. Przy okazji chciałem dodać, że uwielbiam ten serial, drugi mój ulubiony obok "Tygrysów Europy". Naprawdę jest wart obejrzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones