PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=862659}

Władcy przestworzy

Masters of the Air
7,4 5 049
ocen
7,4 10 1 5049
Władcy przestworzy
powrót do forum serialu Władcy przestworzy

...po wyrzyganiu wreszcie do mnie "dojechało", dlaczego tak bardzo Szkotki i angolki tarły nogami na widok pięknych polskich słowiańskich mężczyzn! Nasi nie tylko uratowali "bitwę o Anglię", ale i pulę genową na tej zmutowanej wyspie! Wystarczy spojrzeć na te pedalskie mordy (czy to angolskie, czy to amerykoskie), żeby nawet angolskie samice nie chciały z tymi ciotami "przedłużać gatunku"... Nie wiem, czy to świadomy dobór - pod względem aparycji pedalskiej, czy podświadomy, ale tam "grają same cioty!!! Nawet gównianego netfliksa i disneya przerośli! O tzw. "grze" "aktoruff" nawet nie wspomnę... O CO TU, CURVA, CHODZI?!? Może ruskie mają rację, że propagowanie wynaturzenia powinno być karane szyją?!?

ocenił(a) serial na 9
mirek_p_filmaniak

Dla twej świadomości, nasi piloci nie uratowali bitwy o Anglię, naziola i tak by ją przegrali.

Martinez08

"dla mojej świadomości" dotarło, że w Choroszczy znowu był "dzień drzwi otwartych", albo ochrona przespała i dorwałeś się do internetu! A na pewno ktoś znowu zostawił klamkę!!! I jeszcze: jeśli TA "naziola", to dlaczego przegrali (w domyśle - ONI)?!? Czyżby "tabletki" odpuszczały?!

ocenił(a) serial na 9
mirek_p_filmaniak

Jak nie masz pojęcia o czym piszesz to powtórzę, w Biteie o Anglię, wkład Polaków w wygranie jej, był bardzo ale to bardzo nikły, nie można im za to odebrać bohaterstwa, jak zresztą nie tylko im.

Martinez08

A, to przepraszam! W Tworkach ktoś klamkę zostawił? A co robiła ochrona, że dorwałeś się do kompa albo komóry?!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones