PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704067}
7,7 10 094
oceny
7,7 10 1 10094
Far Cry 4
powrót do forum gry Far Cry 4

A więc.

ocenił(a) grę na 9

Gra słabsza niż far cry 3, ale też ciekawa. Ciekawsza eksploracja, fajne żółtkowe klimaty, pomysłowe bronie ( kusza szczególnie), różnorodne gatunki zwierząt (lepsze niż w fc3), dodali brzęczyk ( jest bd przydatny i w sumie dobrze, że działa do ograniczonej wysokości, bo byłoby za prosto xd), piękniejsze krajobrazy, shangri la i himalaje też dodają klimatu, fajne też misje poboczne z tymi konwojami (gniew pagana) i ciężarówkami (nw czy to zbieg okoliczności, że zawsze kiedy jadą, jestem bez pojazdu i gonienie ich kończy się niepowodzeniem :v) i fortece też na +, coś trudniejszego dla odmiany. Trochę sie tych plusów nazbierało musze powiedzieć. Co nie zmienia faktu (nie wiem w sumie czemu), że dla mnie 3 jest lepsza xd. W FC3 był ten klimat piratów, szaleństwa, przemytu ludźmi, brud, dżungla, tropiki xd. To było coś xd Możecie się ze mną zgodzić lub nie, ale w FC3 o niebo lepsza fabuła (choć czasem może mało realistyczna, jak strzał w zapalniczkę, ale trzeba czasami zaskoczyć gracza xd). Bardziej zapoznałem się z bohaterami, zaczęło mi na nich zależeć i ogólnie większe emocje odczuwałem w stosunku do nich. Vaas dla mnie przewyższa Pagana i to bardzo, ale to tylko moja opinia. Oczywiście, pod powłoką pedanta i elegancika (Pagana), skrywa się postać mordercy i szaleńca, ale nie widać tego jego "szaleństwa". Zabija w sumie tylko raz (intro), później co jakiś czas słyszymy go przez telefon czy radyjko. Vaas natomiast co chwilę jest dla nas zagrożeniem, każda chwila z nim napełniała mnie ekscytacją. U Mina tego nie odczuwałem i szkoda. Reszta postaci też mało wyraźna (Sabal i Amita są dla mnie szarzy, już Pagan wydaję się być przy nich człowiekiem). Bardziej interesowali mnie Yogi, Reggie i Longinus xd U nich czuć było tą wolność xd I w FC4 negatywne odczucia miałem wobec zasranego Willisa. Sam tekst o gówniarzu z Californii, jeśli dobrze pamiętam trochę mnie zirytował. Na Rock Island byli dobrymi kumplami, obdarzali się pomocą, a tu Willis go za plecami obgaduje. A szkoda, bo zajebiście się czułem widząc Willisa, troche posmutniałem gdy tak źle wspomniał o Jasonie xd Ale jak powstanie FC5 to i tak z chęcią go zobacze ponownie. To by było na tyle z mojej strony, dziękuję xd ps. 9/10.

ocenił(a) grę na 8
Pablo_O

Pomimo wspomnianych plusów (pomimo że teraz w czwórkę pogrywam więcej) jedno oczko za dużo - trójka to był jednak przełom, powiew świeżości, coś nowego w skostniałym (dzięki klonom Coda, Battlefielda) gatunku FPP - taki jakby GTA FPP...

użytkownik usunięty
Pablo_O

w czwórce w dodatku wydał Ajaya armii królewskiej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones