PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751006}
7,1 3 945
ocen
7,1 10 1 3945
Far Cry Primal
powrót do forum gry Far Cry Primal

Grałem :D

ocenił(a) grę na 8

Powiem krótko: MEGA KLIMAT, czuć tą prehistorie, czuć to zagrożenie z każdej strony, gdzie sie nie obejrzysz tam wrogowie albo jakis niedzwiedz czy wilk.
Po 2 godzinach gry jestem zadowolony, zobaczymy jak to bedzie dalej fabularnie i ogolnie :D

ocenił(a) grę na 6
Yanek107

Faktycznie, czuć tę prehistorię. Wessało mnie. :)

ocenił(a) grę na 7
Yanek107

Jakby był to mój 1 far kraj to dałbym spokojnie 9,5. Nawet samo pałętanie się sprawia frajdę, chce się to robić. W poprzednich częściach tego nie odczuwałem. I te zwierzaczki takie miodne.

ocenił(a) grę na 5
Psho7

a dla mnie to jest najsłabsze Far Cry. To już nawet dwójka była lepsza.

pomijając dobrą grafikę i klimat prehistoryczny, to nic w tej grze nie ma do robienia. straszna nuda. stracia z przeciwnikami to jakaś paranoja, to już uliczne bijatyki w ręcz w gta są lepsze. strzelanie z łuku ,które w poprzenich farcry'ach dawało frajdę, tu jest takie smętne.

to są moje odczucia z tej gry i na pewno dla mnie duże rozczarowanie, produkcja nie warta ceny w sklepie

niech lepiej ubisoft przysiądzie i zrobi wreszcie dobrą grę (choćby miało im to zająć 10 lat), bo zaczynają odcinać kupony i tą mizerną produkcją niszczą ten tytuł, który kojarzył się zawsze z fenomenalną grą akcji a nie zbieraniem mchu

ocenił(a) grę na 7
Yanek107

Zgadza się,klimat jest dobry,grafika też nie najgorsza,zwierzaki fajne tylko gra jest nużąca i monotonna.Zanim pojawi się główna misja trzeba wykonywać jakieś pierdoły i przebyć kawał terenu.Oceniam na naciągane 7.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones