PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608603}

Need for Speed Carbon: Own the City

Need for Speed: Carbon
7,2 12 893
oceny
7,2 10 1 12893
Need for Speed: Carbon
powrót do forum gry Need for Speed: Carbon

Te samochody, te trasy i ta muzyka to moja definicja. I nie mogę o tej części nie wspominać kiedy podczas rozmowy pojawia się temat Need for Speeda.

Gra posiada ogromne wady, takie jak małe możliwości zarobku w karierze (kiedy, chcemy poszaleć kilkoma samochodami więcej, niż nam potrzeba i źle zarządzimy hajsem, to jesteśmy utopieni i musimy zaczynać od nowa).
Mamy ciekawy koncept wojny o terytoria, który mógł być genialny, a w sumie to jest wykonany po omacku i widać że na szybko.
Balans bossów. Początkowa trójka jest wykonana świetnie natomiast Darius to jest jakaś hardkorowa przepaść i myślę, że początkowy koncept zakładał, że kiedy stara trójka dostaje nowe wozy to mamy z nim jeszcze raz boss fighty (jeszcze cięższe zmierzające poziomem do Dariusa). A tak to mamy 3 prostych bossów i jednego ekstremalnie ciężkiego.

Rozczarowała mnie również niedostępność bonusowych samochodów z wyzwań i niemożność wystartowania nimi w karierze. Chevrolet Chevelle i Plymouth Roadrunner to moje ulubione samochody ever.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones